26 квітня 2023 року викладачі та здобувачі освіти Факультету психології долучились до серії Міжнародних вебінарів (Україна-Польща-Ізраїль) «ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ І ПОВОЄННИЙ ЧАС». Захід організовано в рамках проєкту "Освітня варта перемоги" від ДЗВО "Університет менеджменту освіти". Доповідачка Оксана Кревенцерпредставила досвід організації та технології  психологічної допомоги українцям, які опинилися в Німеччині під час війни.

Дякуємо за таку можливість організаторам і спікерці!

29.04. 2021 року у рамках національної мобільності викладачі та студенти факультету психології взяли участь у відкритій лекції

Галини Павлівни Канафоцької «Парадигма змін»

Під час інтерактивної зустрічі лектор ознайомила слухачів з особливостями існуючої парадигми, торкнулася проблеми місії особистості, ціннісного зростання та духовності моделей її поведінки.

Галина Павлівна запропонувала ряд питань, над якими потрібно замислитися кожному з нас для того, щоб переосмислити майбутнє через призму розуміння теперішніх реалій і світу, в якому ми зараз живемо. Віднайдення  відповідей на ці запитання і стане основою початку шляху для переходу в нову парадигму життєдіяльності задля формування стратегічного бачення перспектив власного розвитку в умовах змін.

→ПРЕЗЕНТАЦІЯ←

Дякуємо Канафоцькій Галині Павлівні за чудову зустріч і розмову про важливе для кожного з нас!

 76543324567890-9897.png

Шановні викладачі та студенти факультету психології!

Запрошуємо вас 29 квітня 2021р., 12.00

на відкриту лекцію

на тему

«Переосмислення майбутнього в період змін»

Платформа Google meet: https://meet.google.com/dyf-zgbs-cfs

Анкета для реєстрації

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt2jEncB0_OATfvfPqUAmxpUVuz_RMu1xFQbi4z7v-idMWqQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628&fbzx=-566470158773179669

 

Ви матимете нагоду познайомитись із викладачем програми «Світоглядне ядро» Українського Католицького Університету (м.Львів), координаторкою Центру соціального лідерства-служіння (м.Київ)
Канафоцькою Галиною

Пані Галина,  радниці двох міністрів, тренер-виклада із 25-літнім досвідом роботи на ведучих посадах державних, ринкових та громадських міжнародних і всеукраїнських організацій.

Безпосередня учасниця і розробниця державних концепцій, програм і планів заходів, національних доповідей з питань бізнес-менеджменту освіти, розвитку малого підприємництва, інноваційної діяльності, модернізації ринків капіталу та захисту суспільної моралі в Україні. Авторка нової управлінської парадигми «Менеджмент творчості» та сертифікованих курсів «Від менеджменту творчості – до лідерства-служіння» й «Основи соціального лідерства-служіння».

В доробку має понад 100 наукових і науково-популярних публікацій, однією з яких є книга «Формування цінностей нової генерації в умовах суспільних трансформацій».

Під час інтерактивної зустрічі ви матимете можливість розібратися у проблемах :

  • існуючої парадигми та психології інструментів і моделей поведінки особистості для переходу в нову парадигму задля формування стратегічного бачення перспектив власного розвитку, а заразом і структур та громад, в яких перебуваємо, в умовах змін;
  • питань, над якими потрібно задуматися для того, щоб переосмислити майбутнє через призму розуміння реалій і світу, в якому ми зараз живемо, з наміром усвідомлення можливостей впливу на процеси змін в своєму оточенні, в організаціях, в яких навчаємося чи працюємо, та в зовнішньому середовищі по відношенню до наших організацій, у своїх громадах, а також в політичних системах своєї держави і навіть в усьому світі.
Сторінка 1 із 2