Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної психології»

Магістранти, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Теорія та практика наукової психології», активно напрацьовують не лише навички здійснення наукових досліджень але й досвід презентації їх результатів. 26 квітня на базі кафедри психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів, студентів та представників професійної спільноти «Перспективи розвитку сучасної психології», якої активно долучилися  наші магістранти. На фото студентка 12 Мгпс групи Вікторія Щербій з доповіддю на тему: «Соціально-психологічні чинники  посттравматичного зростання» (науковий керівник О.А. Ляшенко).

photo_2024-05-07_23.17.47.jpeg