Відбувся Всеукраїнський форум аспірантів стеціальності 053 Психологія

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 053 ПСИХОЛОГІЯ
«У КОЛІ ОДНОДУМЦІ» ВІДБУВСЯ!
Науковий захід, зініційований кафедрою вікової та педагогічної психології РДГУ (зав.кафедри - доктор психологічних наук, професор, в.о. ректора Роман ПАВЕЛКІВ), проведено 3 жовтня 2024 року .
До молодіжного наукового Форуму долучилися аспіранти, наукові керівники та гаранти ОНП Психологія із 12 вищих навчальних закладів України.
У рамках заходу було проведено круглий стіл «Особливості підготовки та реалізації ОНП «Психологія» в умовах воєнного стану та процесів євроінтеграції» та секційні засідання
Перед аспірантами виступила Учений секретар Спеціалізованої вченої ради РДГУ, канд. пед.наук, доцент Оксана ГУДОВСЕК, яка ознайомила присутніх з процедурою підготовки дисертаційних робіт до захисту (доповідь «Готуємося до захисту: етапи, процедури, особливості»).
Працівники бібліотеки запропонували для обговорення здобувачам вищої освіти ступеня доктора філософії повідомлення «Інформаційні ресурси бібліотек ЗВО як запорука якості наукових досліджень» (доповідач - головний бібліотекар бібліотеки РДГУ Людмила БУРАВКОВА).
Аспіранти отримали можливість познайомитися з важливими аспектами застосування методів математичної статистики при обробці і систематизації емпіричних матеріалів («Проблеми вибору математичних методів при аналізі даних наукового психологічного дослідження» - доповідач, канд. психол. наук, доцент Олег РУДЮК).
У ході роботи секційних засідань аспіранти не лише познайомилися з результатами наукових пошуків кожного із учасників, а й взяли участь у дискусіях та налагодженні міжособистісної взаємодії.
Особливу зацікавленість слухачів викликали повідомлення випускниці РДГУ, офіцера-психолога ОК «ЗАХІ», аспірантки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольги ГАЛИЦЬКОЇ (доповідь «Особливості мотивації особистості до духовного зростання») та аспірантки РДГУ Олени ЮРЧУК (доповідь «Резильєнтність як здатність відновлюватися у складних життєвих ситуаціях»).
Однією із пропозицій учасників Форуму стала ідея збереження ініціативи кафедри вікової та педагогічної психології до об’єднання зусиль молодих науковців спеціальності Психологія, розгортання Дискусійної платформи та проведення подібних наукових зібрань на регулярній основі.
З ініціативи організаційного комітету Форуму, яка була підтримана всіма учасниками, кошти, зібраних для проведення заходу, були спрямовані на потреби ЗСУ!