Cемінар на тему: «Медіа-психологічна реабілітація жінок зі страхом повторення травмівних подій в умовах суспільної кризи»

Шановні викладачі, аспіранти та студенти факультету психології НПУ імені М.П.Драгоманова, запрошуємо вас на відкритий фаховий семінар на тему: «Медіа-психологічна реабілітація жінок зі страхом повторення травмівних подій в умовах суспільної кризи»

Семінар відбудеться 17 вересня 2024 року о 12:00 у онлайн-форматі. Семінар присвячений обговоренню питання, яке досліджувала наша аспірантка кафедри психології Лисник Катерина Анатоліївна, відбудеться за участі провідних викладачів факультету та гостей з числа фахівців, що працюють у сфері психології.

Докладне дослідження теми медіа-психологічної реабілітації, впливу суспільних криз та наслідків травмівних подій здійснювалось на кафедрі психології факультету психології упродовж 2020-2024 рр. під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, професора кафедри психології, факультету психології УДУ імені Михайла Драгоманова Зеленіна Всеволода Володимировича. Вхід вільний за посиланням.

Попередня реєстрація не потрібна.  Додати подію в календар.