Міжнародний дипломатичний форум "Виклики для дипломатичного світу в епоху пандемії COVID-19"

164338717_2514665428842745_556035194278441146_n.jpgЗапрошуємо долучитися до третього Міжнародного дипломатичного форуму, присвяченого 30-річчю Незалежності України та 445-річчю Острозької академії!
Організатори: Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» і Національний університет «Острозька академія» за інформаційної підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.
Учасники заходу: дипломати, Надзвичайні і Повноважні посли іноземних держав в Україні (Мальта, США, Індія, ПАР, Індонезія, Пакистан, Угорщина, Словаччина, Пакистан, Таджикистан, Узбекистан, Киргизстан, В'єтнам, Молдова, Ірак, Марокко), представники ОБСЄ, Міністерства закордонних справ України.
Також у дискусії братимуть участь Надзвичайні та Повноважні Посли, дипломати з багаторічним досвідом Олександр Купчишин, Юрій Лазуто, Олександр Моцик, Володимир Огризко, Володимир Хандогій та Олександр Цвєтков.
Тема онлайн-заходу: «Виклики для дипломатичного світу в епоху пандемії COVID-19: практичний погляд дипломата», також заплановано панельну дискусію у форматі «запитання-відповідь» за участі студентів, виступ Назара Плиски (скрипка), Кшиштофа Міхальського (віолончель) та Стівена Клівена (фортепіано) та віртуальну екскурсію навчальним закладом, історичними й музейними пам’ятками міста Острог.
Острозька академія є першим вищим навчальним закладом у Східній Європі, заснованим у 1576 р., яка з 2010 року входить до складу Європейської асоціації університетів, є членом Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету, а також членом Східноєвропейської мережі університетів. Університет відзначено 27-м призом «За якість» від Міжнародного трейд-клубу лідерів торгівлі у Парижі за активний розвиток і впровадження норм європейської освіти в життя.
Будівлі старих корпусів навчального закладу є пам’яткою архітектури України, а новий корпус університету вже став перлиною міста. Детальніше дізнатися про історію міста та попередні візити представників дипломатичного корпусу можна із журналів «Дипломатія без кордонів» № 2 (12)/2020 онлайн на сайті ГДІП.
Долучитися до онлайн-події можна за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch?v=GqKqCeySNBg